на Контактирајте не - Shenzhen Sinsche Technology Co., Ltd.
page_banner

Контактирајте не

Кина

Компанија: Shenzhen Sinsche Technology Co., Ltd

Телефон:+86-0755-82127315

E-mail:Jenny@sinsche.com

Работно време: понеделник-петок: 9 до 18 часот

Адреса: 4/F , зграда Т3, комплекс на Силиконската долина, патот Qingquan, улица Лонгхуа, округ Лонгхуа, градот Шенжен, PR 518109.

Кореја

회사명: 이에스테크 (Синше Кореја)

전화번호: 02-3392-1920

팩스: 02-6499-1579

이메일: 535ses@hanmail.net

주소: 서울특별시 노원구 덕릉로115다길 66, 성광빌딩 2층 201호

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја