faqe_banner

Ngjyrëmetër portativ i oksigjenit të tretur Q-DO

Ngjyrëmetër portativ i oksigjenit të tretur Q-DO

Përshkrim i shkurtër:

Q-DO është një lloj matësi portativ për të zbuluar shpejt përqendrimin e oksigjenit të tretur.Është shumë popullor në fushat e bujqësisë, industrisë minerare të akuakulturës etj.


Veçoritë

Specifikim

Aplikacion:

Mund të përdoret për testin e shpejtë të cilësisë së ujit ose testin standard laboratorik në fusha të tilla si furnizimi me ujë të qytetit, industria ushqimore etj.

Karakteristikat:

Artikuj dhe nuk nevojiten mjete të tepërta.

Kurba e parazgjedhur dhe e personalizuar e kalibrimit i bën rezultatet të sakta.

Dizajni i konfiguruar e bën të përshtatshëm përfundimin e testimit pa pajisje të tjera shtesë.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Artikujt e testimit Oksigjeni i tretur
  Gama e testimit 0,0-15,0 mg/L
  Preciziteti ±3%
  Metoda e testimit Spektrofotometria e jodit
  Pesha 150 g
  Standard USEPA (edicioni i 20-të)
  Furnizimi me energji elektrike Dy bateri AA
  Dimensioni (L×W×H) 160 x 62 x 30 mm
  Certifikata CE
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni